Tkanička - klub pro předškoláky PDF Tisk Email


Tkanička je klub pro tvořivé děti. Jednotlivé lekce jsou motivovány pohádkami a příběhy z dětských knížek. Dětem vždy přečteme příběh nebo zahrajeme pohádku jako divadélko, společně se naučíme básničku nebo písničku a něco si vyrobíme. Na závěr lekce si zahrajeme pohybovou hru.

Všechny aktivity jsou provázány s motivem pohádky nebo příběhu. Děti si během roku vyzkouší různorodé výtvarné techniky, dramatizaci pohádek a naučí se mnoho nových básniček a písniček. Ukázky z četby mohou být inspirací pro rodiče k výběru knížek pro čtení doma.

Klub se ve školním roce 2017/18 bude konat v úterý od 16.30-18.00 v prostorách RC Zvoneček pro skupinu I a ve čtvrtek od 16.30-18.00 pro skupinu II. Vzhledem k výraznému zájmu totiž otvíráme druhou, stejně zaměřenou třídu (pro děti 4-6let) místo původně plánovaného kroužku Surikaty, který se nenaplnil. První setkání úterní Tkaničky tedy proběhne 3.10.2017, první setkání čtvrteční Tkaničky 5.10.2017. 

Na kroužek je možné se přihlásit na pololetí nebo využít přihlášení na jednotlivé lekce. Na kroužek je možné se přihlásit na pololetí (přihlášky je možné dostat u obsluhy v Cafe di Cono), nebo využít přihlášení na jednotlivé lekce. Cena kroužku na pololetí je 1200Kč. V případě jednotlivých příchodů je nutné se předem přihlásit na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , cena jedné lekce pak bude 90 Kč.


 

Partneři

RUPRECHTICE.CZ - oficiální portál

Video TV RTM

Sousedské léto 2015 
Sousedské léto 2015 - pískoviště

On-line

Právě připojeni - hostů: 50 

Zřizovatel Centrawww.VivaBoty.Eu - Krásné a luxusní boty www.VivaBoty.Eu - Značková obuv www.VivaBoty.Eu - Značkové boty www.VivaBoty.Eu - Stylové boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní obuv www.VivaBoty.Eu - Dámské boty