Kavárna PDF Tisk Email

Naše komunitní kavárna je Vám k dispozici i během školního roku každý den kromě soboty v čase od 14:00 do 18:30, v úterý a ve čtvrtek od 9:00, včetně herny pro děti. Nabízíme čerstvé a chutné pokrmy a dobré nápoje za příznivé ceny. Výtěžek z prodeje navíc slouží výslovně k podpoře dalších neziskových aktivit v areálu.

Na této stránce připravujeme aktuální nabídku. Do našeho oblíbeného sortimentu patří chutná káva z Nové Paky (www.novopackaprazirna.cz), zapékané bagety několika druhů, sladké i slané palačinky, deserty s pravou šlehačkou, poháry, domácí limonáda a koláče.

Kavárna také slouží jako místo setkávání. Každé pondělí je zde rezervován prostor pro klub seniorů, v úterní podvečery se konají zajímavé přednášky či kreativní večery.

Kavárna s přilehlou zahradou a dalším příslušenstvím je ideální k pořádání dětských, narozeninových a podnikových oslav, neváhejte se na nás obrátit s požadavkem na rezervaci či speciální výzdobu či výbavu. Pořádali jsme již i několik svateb, které jsou zvláště v letních měsících v areálu velmi příjemné.

Menu kavárny najdete ZDE.


   

   

 

Partneři

RUPRECHTICE.CZ - oficiální portál

Video TV RTM

Sousedské léto 2015 
Sousedské léto 2015 - pískoviště

On-line

Právě připojeni - host: 1 

Zřizovatel Centra
www.VivaBoty.Eu - Krásné a luxusní boty www.VivaBoty.Eu - Značková obuv www.VivaBoty.Eu - Značkové boty www.VivaBoty.Eu - Stylové boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní obuv www.VivaBoty.Eu - Dámské boty